Sigorta şirketleri için InsFocus Avantajı

pdf Sigorta şirketleri için InsFocus Avantajı

InsFocus Nedir?

Etkili bir yönetim için gerekli tüm veri ambarı (DW) ve iş zekâsını araçlarını sunan InsFocus, sigorta şirketleri için eksiksiz bir raporlama ve analiz çözümüdür. InsFocus, baştan sona kapsamlı ve verimli bir çözüm sunarak uzun soluklu projelerde ihtiyaç duyulan geleneksel ETL/DW/BI araçlarının yerini almaktadır.

InsFocus neden sigorta şirketleri için daha iyi bir çözümdür?

InsFocus, sigorta şirketleri için sigortacılık uzmanları tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. InsFocus, onlarca yıllık sigorta sektörü deneyimini barındırmaktadır ve geleneksel çözümlerin sağlayamadığı sigortacılık sektörüne özgü raporlama ve analiz işlevleri sunmaktadır.

Sistemin ana avantajları nelerdir?

  • İşlevsellik: InsFocus kullanıma hazır, sigortaya özgü hesaplama yöntemleri, raporlama ve analiz sağlayan sigortacılık sektörü için özel üretilmiş bir sistemdir.
  • uomo cerca uomo marche Veri modeli: Önceden üretip, test ederek optimizasyonunu gerçekleştirdiğimiz  sigorta veri modelimiz üstün sigortacılık veri yönetimi çözümlerimizin temelini oluşturmaktadır.
  • Security-Widefield Sigorta içeriği: InsFocus’un yüzlerce sigorta ölçüm tanımlamasını, sigorta boyutlarını, risk faktörlerini ve örnek raporları içeren kapsamlı kütüphanesi pazarlama ve satış, fiyatlama, hasar, talep, reasürans, aktüeryal görevler, iç denetimler ve muhasebe dahil bir sigorta şirketindeki her türlü kullanıcının ihtiyacını karşılamaktadır.
  • http://fairchanceproject.com/tag/hugo-pinell-2 Altyapı: Güçlü bilişim teknolojisi alt yapımız bilgi güvenliği ve hassas bilgi erişim kontrolünün yanı sıra kolay ve güvenli bir sistem yönetimi, performans optimizasyonu, Hizmet Tabanlı Mimari (SOA) bağlantısı ve çok dillilik özelliği sağlamaktadır.
  • Kendi başına çalışma: InsFocus, kullanıcıların tamamen kendi kendilerine kullandıkları, analizleri ve raporları, hiçbir ayrıntıdan ödün vermeksizin tanımlamalarını sağlayan raporlama ve analiz imkanları sunmaktadır.
  • Eksiksiz çözüm: InsFocus, (Microsoft SQL Sunucusu dışında) başka hiçbir ETL veya BI aracına ihtiyaç duyulmaksızın tüm BI döngüsünü yönetmektedir.

Sigorta şirketlerine ne tür faydalar sağlamaktadır?

  • InsFocus, tüm kademelerde bilgiye dayalı karar almayı kolaylaştırarak iş performansının ve fiyatlama ile ilgili sonuçları geliştirir.
  • Hızlı ve öngörülebilir uygulamalar, InsFocus’un Yapılandırılmış Sigorta Projesi metodolojisine dayanmaktadır.
  • InsFocus uygun maliyetli sistem bakımı için tasarlanmıştır. Düşük başlangıç maliyetleri ile birlikte düşünüldüğünde, InsFocus’un sistem bakımı yaklaşımı işletmelere diğer çözümler karşısında üçte ikiye varan tasarruf sağlamaktadır.

InsFocus Hakkında

InsFocus, sigorta şirketi yönetimi konusunda 20 yılı aşkın deneyime sahip sigorta eksperi Uri Taiber’in 2003 yılında kurduğu özel bir şirkettir. Şirketin merkezi İsrail’dedir ve şirket, yerel temsilcileri ve uygulama ortakları aracılığıyla dünya çapında faaliyet göstermektedir.

2018-09-14T14:14:15+00:00